Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > První jezdecké závody v roce 2022

První jezdecké závody v roce 2022Datum konání:
12.5.2022

První jezdecké závody v roce 2022 se konaly 12. května a kolbiště zemědělské školy ožila drezurními jezdci. Na travnatém obdélníku závodili mladí, začínající jezdci v hobby soutěžích, na pískovém kolbišti byli k vidění již zkušení jezdci a koně.

V hobby soutěžích se velmi dařilo členkám jezdeckého oddílu, stejně jako žákyním školy. V soutěži ZH1 zvítězila žákyně druhého ročníku Lenka Šeránková na koni Cossicos, druhá skončila žákyně 3. ročníku Šárka Hekelová s chladnokrevnou školní klisnou Bellou a třetí místo brala Lucie Knopová (žákyně 2. ročníku) s plnokrevným koněm Ilkem. S tímto koněm obsadila i stejnou příčku v soutěži Z1. Úlohu Z1 nejlépe zajela Karolína Zajícová se školním koněm Cejlonem, který i přes svůj důchodový věk „tančil“ po kolbišti a dokázal všechny cviky předvést nejlépe ze všech.

V oficiálních závodech zajela úžasnou jízdu v soutěži DU-A členka JO – Lucie Ženožičková na školním koni Dan, za kterou byla odměněna známkou 66,4% a brala první místo.

Díky sponzorům si umístění jezdci odnesli krásné ceny a tímto jim děkujeme za podporu našich závodů: Kamir (https://www.kamir.cz/) , MJM Litovel, www.spokojenykun.eu, Mikrop Čebín.