V neděli 25. května 2026 proběhlo na Střední škole zemědělské slavnostní otevření nově zrekonstruovaného jezdeckého kolbiště. Celá akce se nesla ve slavnostní atmosféře, kterou podpořilo nejen krásné slunečné počasí, ale také mimořádný zájem veřejnosti i jezdeckých týmů.
Více