Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Návštěva studentů zemědělské školy z Topolčan

Návštěva studentů zemědělské školy z TopolčanVe dnech 17. až 21. 4. 2023 navštívilo naši školu v rámci výměnného pobytu 9 chlapců a 5 děvčat s doprovodem dvou pedagogů ze SOŠ agrotechnické Topoľčany.

Pro naše slovenské přátele jsme měli připravený bohatý odborný i kulturní program:

V pondělí si prohlédli naši školu a areál školní farmy, poté měli prohlídku města Přerova. V Úterý proběhla exkurze v ZD Prosenice a poté v Zemědělském muzeu v Prosenicích. Po obědě jeli navštívit zámek v Kroměříži a Podzámeckou zahradu. Ve středu proběhla exkurze v ZD Želatovice a odpoledne následovala prohlídka města Lipník nad Bečvou a návštěva hradu Helfštýn. Ve čtvrtek navštívili firmu Agromoravia a.s., následovala prohlídka města Olomouce a návštěva ZOO na Svatém Kopečku. V pátek po snídani odjeli obohaceni o nové poznatky a přátelství zpět do Topoľčan.