Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Informace k nástupu do 1. ročníku

Informace k nástupu do 1. ročníkuInformace k nástupu do 1. ročníku
 
Opravář zemědělských strojů, Zemědělec - farmář
 
Zahájení výuky ve čtvrtek 1.9.2022 v 8:15 hod. ve vestibulu v hlavní budově školy.
 
Do 31.7.2022 je nutné zaslat na účet školy 19-4216090277/0100 částku 1000 Kč na pracovní oděvy. Do poznámky uvést "Montérky + příjmení žáka".
 
Do zahájení praktického vyučování si žáci zajistí:
  • svinovací metr (max. 2 m)
  • numerické posuvné měřítko max. 150 mm (ne plastové , ani digitální)
  • visací zámek se 2 klíči
  • sešit A4 čtverečkovaný, psací a rýsovací potřeby
  • ručník
V průběhu září škola zajistí učebnice do matematiky a anglického jazyka (fin. účast rodičů cca 500 Kč). Ostatní pomůcky na základě požadavků jednotlivých učitelů.
 
Agropodnikání, Mechanizace a služby
 
Zahájení výuky ve čtvrtek 1.9.2022 v 9:00 hod. ve vestibulu v hlavní budově školy.
 
V průběhu září škola zajistí učebnice a pracovní sešity do českého a anglického jazyka a matematiky (fin. účast rodičů cca 1000 Kč). Ostatní pomůcky na základě požadavků jednotlivých učitelů.
 
Mechanizace zemědělství a lesního hospodářství
 
Zahájení výuky ve čtvrtek 1.9.2022 v 8:00 hod. ve třídě v hlavní budově školy.
 
 
Informace pro všechny žáky
 
  • V případě, že žák má školským poradenským zařízením vystaveno doporučení pro vzdělávání žáka se speciálními vzdělávacími potřebami, je nutno toto doporučení škole dodat nejpozději do zahájení školního roku. 
  • Žáci školy se mohou stravovat v jídelně školy. Platby je možné provádět v hotovosti nebo z účtu. Ke stravování je nutné zakoupit čip nebo kartu. Stravné na září zaplatíte hotově v kanceláři školní jídelny a vyzvednete si přihlášku k povolení inkasa pro další platby. 
  • Naše škola má možnost vydávat žákům mezinárodní studentský průkaz ISIC, který potvrzuje nejen studium na naší škole, ale slouží i pro výdej stravy v jídelně a k využití různých slev v ČR i ve světě. Školní ISIC žákům zůstává po celou dobu studia, licence ISIC je však platná pouze od září do konce následujícího kalendářního roku (16 měsíců). Pořízení průkazu stojí 350 Kč, jeho prodloužení 250 Kč.