Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Cena města Přerova

Cena města PřerovaDatum konání:
21.9.2021

V sobotní den (18.9.2021) se otevřela škola a její areál parkurovým jezdcům, ale i zájemcům o studium na této škole formou dnu otevřených dveří. Již 22. ročník parkurových závodů – Cenu města Přerova - odstartoval první soutěžící v 9 hodin ráno. Dvě úvodní soutěže (90 a 100 cm) dokázal vyhrát mladý jezdec Jiří Složil ze stáje JASO Oldřichov. Následující dvě soutěže na výšce překážek 110 a 115 cm vyhrála Kateřina Benediktová na koni Laidal ze stáje JK Sport Pravčice. Hlavní soutěž na překážkách 120 cm vysokých zdolala čistě a nejrychleji naše bývalá studentka Lucie Hladíková s koněm More than Breath ze stáje JK Morava Pravčice.

Po oficiálních soutěžích se uskutečnily i dvě hobby soutěže pro začínající jezdce nebo mladé koně. O ty byl největší zájem v počtu přihlášených závodníků a o to větší radostí je, že obě soutěže se podařilo vyhrát členkám místního oddílu (Marii Dudové s klisnou Corida a Lucii Peřinové s Furgisem).

I přes komplikovanou dopravu, kvůli uzavírce silnice vedoucí ke škole, dorazilo hodně diváků. Kromě sportovního zážitku na kolbišti jim byla umožněna prohlídka školy a farmy. Také byly připraveny dopravní soutěže, jízda na koni a v občerstvení bylo možné zakoupit produkty z domácí zabíjačky. Všem závodníkům gratulujeme k jejich výkonům a doufáme, že si užili jak závodní atmosféru, tak krásné ceny připravené našimi sponzory.

Ceny do těchto soutěží věnovaly firmy Kamír a Co spol. s r. o., Renofarma Troubky, a.s., VK – Drcman s r.o., Paragan Horseboxes s r.o., P & L, spol. s r.o., PB SCOM s r.o., Agrotechnic Moravia, PeMaP s r.o., Statutární město Přerov, Pivovar Zubr a.s., Ptáček – pozemní stavby s r.o., PSS Přerovská stavební a.s., OPaLL-AGRI s r.o., Katos tiskárna s r.o., PBS Energo a.s., EMOS spol. s r.o., Zemědělské družstvo Kokory.

Cena města Přerova
Cena města Přerova
Cena města Přerova
Cena města Přerova
Cena města Přerova
Cena města Přerova
Cena města Přerova
Cena města Přerova
Cena města Přerova
Cena města Přerova
Cena města Přerova